Złote pierścionki

Biżuteria to rzecz, którą często wręcza się ukochanym osobom w prezencie. Kobieta obdarowana biżuterią czuje się ważna, kochana i piękna. Szczególną wartość mają pierścionki złote. Obrączka to symbol miłości do drugiej osoby – nie bez powodu jest to pierścionek złoty.

Złota biżuteria

Biżuteria ze złota to bardzo uniwersalne rozwiązanie, ponieważ pasuje do wielu stylizacji i nigdy nie wychodzi z mody. Złoto i srebro to klasyczne metale szlachetne, jednak ostatnimi czasy można zauważyć, że prym wiedzie złoto. Złoto wykorzystuje się przy tworzeniu wielu elementów biżuterii – w naszyjnikach, pierścionkach, bransoletkach i kolczykach. Złoty delikatny naszyjnik świetnie sprawdza się na co dzień. Złoty pierścionek stanowi wspaniałe dopełnienie stylizacji wieczorowej. Złote kolczyki to idealna ozdoba do kobiecej, romantycznej kreacji.

 

Wyroby ze złota

 

Złoto to jeden z najcenniejszych surowców. Wszelkie wyroby ze złota – w tym biżuteria – cechują się wysoką wartością. Na rynku dostępnych jest wiele ozdób, będących stopami złota z innymi metalami. Zawartość złota w biżuterii określa się za pomocą prób lub karatów. Najczęściej w handlu można spotkać próby złota  „585”, co stanowi 14 karatów i „750” – 18 karatów.

 

Złoty pierścionek to często ulubiony element garderoby wielu kobiet – spośród całej biżuterii sięgają po niego najczęściej. Ta klasyczna ozdoba pasuje do wielu różnych stylizacji oraz zawsze wygląda olśniewająco, dodając kobiecie elegancji i szyku.