Wielki powrót zmysłowej koronki

Kusząca i delikatna, drapieżna a jednocześnie romantyczna. Kiedyś noszona głównie przez monarchów i dostojników kościelnych, później zarezerwowana dla bielizny, dziś opuszcza buduarowe klimaty i w wielkim stylu wraca na salony. Koronka bo o niej mowa, pojawia się w wielu elementach stylizacji na jesień – zimę 2018, obok wielu innych wyraźnych trendów ten wydaje się być tym, który bardzo mocno trafia w serca i gusty kobiet.

Zmysłowa koronka jesień 2018

Delikatna i subtelna, lekka jak mgiełka a jednocześnie tak kusząca. Zarówno kolekcje wielkich domów mody jak i popularnych sieciówek w tym sezonie pozwalają kobietom poczuć się seksownymi i jednocześnie romantycznymi. Zmysłowa koronka jest symbolem kobiecości i seksapilu dla wielu kobiet i mężczyzn. Teraz pojawia się nawet w bardzo nieoczywistych miejscach, jako wykończenie dekoltów ciepłych swetrów, jako brzeg sukienki czy na rękawach jako kuszący, prześwistujący element. Okazuje się jednak, że w każdym miejscu gdzie projektanci ją umieszczą, wygląda świetnie. Łączona jest z ciepłymi dzianinami i wełnianymi splotami, pojawia się też w sukienkach, krojem nawiązujących do koszulek nocnych.

Jest przedłużeniem letnich, romantycznych dni i nocy. Pozwala zachować tę świeżość i lekkość ciepłych dni. Czy obroni się obok trendu zwierzęcego? Pewnie tak, miłośniczki zwierzęcych printów czasami też chcą poczuć się delikatnie i kobieco a jeśli nie stracą przy tym pazura tym lepiej.