Narzutki damskie- kiedy nałożyć?

Narzutki damskie świetnie sprawdzają się jako okrycie wierzchnie- niezależnie od pory roku. Dostępne są w różnych fasonach i kolorach, dzięki czemu  z łatwością można dopasować odpowiedni ich model do konkretnej okazji czy indywidualnego stylu. Wybierając konkretny fason, warto jednak dopasować go do własnej sylwetki, aby cieszyć się wygodą ubrania, jak i właściwymi proporcjami sylwetki.

Narzutki damskie- na każdą porę roku

Narzutki damskie są odpowiednie na różne okazje. W zależności od fasonu świetnie sprawdzają się zarówno na piknik w parku, jak i kolację z ukochanym, a nawet na wesele. W związku z tym są zarówno funkcjonalnym elementem garderoby, jak i ponadczasowym. Poszczególne modele różnią się pod względem:

  • fasonu,
  • długości,
  • koloru.

Wybierając konkretny jej rodzaj, należy dopasować ją do sylwetki, aby podkreślić wszystkie jej atuty i jednocześnie ukryć mankamenty. Luźne, oversizowe materiały można ściągnąć paskiem w talii, aby zaznaczyć wcięcie w sylwetce.

narzutka damska

Modne i oryginalne narzutki damskie

Narzutki damskie z długim rękawem dedykowane są stylizacjom oficjalnym, świetnie wpisują się w office dress code. Pasują zarówno do spodni z wysokim stanem, jak i ołówkowej spódnicy midi. Dlaczego? Narzutka jest lekko oversize’owa, czyli luźna i swobodna, w wyniku czego razem z dopasowanym dołem tworzy symetrię sylwetki, która pozwala podkreślić nogi, ukryć brzuch i wyrównać proporcje sylwetki.