Jaki t-shirt powinna mieć w szafie każda kobieta (wiosna-lato 2019)?

Każda kobieta powinna mieć w swojej szafie kilka modnych koszulek, które sprawdzą się w wielu różnorodnych stylizacjach. Dzięki nim bez większych starań można wyglądać stylowo. Dodatkowym plusem jest to, że są wygodne i nie ograniczają ruchów. Sprawdzają się zawsze wtedy, gdy po otworzeniu szafy nie można znaleźć niczego ciekawego. Najprościej złapać jest ulubiony tshirt i dopasować do niego pozostałe elementy.

Koszulki z napisami

 

T shirty damskie z napisami nie tylko wyglądają świetnie, ale również pozwalają wyrazić siebie. Nadruk nie musi być przypadkowy. Na rynku można znaleźć tak wiele ciekawych koszulek z napisami, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Wielką popularnością cieszą się kontrowersyjne hasła, które poruszają istotne sprawy. Oczywiście takie koszulki nie będą odpowiednie do szkoły, czy też pracy, jednak w wolnym czasie nic nie stoi na przeszkodzie, aby je założyć. Największym zainteresowaniem cieszą się modele z dużymi i wyrazistymi napisami, które rzucają się w oczy już na pierwszy rzut oka.

 

Koszulki z bajkowymi postaciami

 

Mogłoby się wydawać, że koszulki z motywem popularnych bajek przeznaczone są wyłącznie dla dzieci. Nic bardziej mylnego! Projektanci lansują trend łączenie takich koszulek z eleganckimi spódnicami, czy też marynarkami. Jest to przede wszystkim opcja dla tych, którzy lubią niesztampowe połączenia. Taki t shirt damski będzie doskonałym przełamaniem monochromatycznych stylizacji, które potrzebują mocnego akcentu. To również dobra opcja dla kobiet, które mają sentyment do bohaterów animowanych produkcji.