Biustonosz samonośny – hit czy kit?

Wiele pań uwielbia sukienki i bluzki z odkrytymi plecami. By taki strój prezentował się efektownie, warto skrzętnie ukryć stanik. Dlatego też, producenci do takich kreacji wymyślili staniki samonośne, które mają spełniać swoją rolę czyli podtrzymywać nasz biust oraz nie mogą być widoczne.

Silikonowe modele
Staniki samonośne stały się już tak popularne, że dostaniemy je w prawie każdym sklepie bieliźniarskim oraz w sklepach internetowych. Wielu producentów prześciga się ze sobą w wymyślaniu dla pań efektownych wzorów takich staników. Bez problemu obecnie dostaniemy model w kolorze czerni oraz w kolorze cielistym. Taki odcień sprawdzi się już przy wielu kreacjach. Staniki samonośne można także regulować za pomocą specjalnego zapięcia z przodu – może to być przezroczysta haftka lub ściągacz, który efektownie wymodeluj nasze piersi.

Właściwości staników samonośnych
Wiele kobiet obawia się, czy taki stanik spełni swoje funkcje. Martwią się, czy nie będzie on przemieszczał się lub czy nie spadnie nam podczas szalonej zabawy. Nic bardziej mylnego. Silikon doskonale „przyczepia” się do naszego ciała i nie ma tu mowy o jakimkolwiek przemieszczaniu się biustonosza lub zsuwaniu. Tak jak tradycyjne modele, tak również ten – podtrzymuje biust oraz tworzy z niego ładny kształt. Stanik samonośny może także delikatnie podnieść biust do góry oraz zebrać go w całość. Co ciekawe, zakup ten jest niedrogi.

Koniecznie sprawdź: https://www.gorteks.com.pl/pol_m_Akcesoria_Rodzaje_Biustonosze-samonosne-493.html