Wszechstronne monki buty – co warto o nich wiedzieć?

przystojny mężczyzna w stylowym obuwiuOryginalne monki buty można nosić nie tylko na co dzień, ale również na specjalne okazje. Najbardziej uniwersalne są oczywiście brązowe buty, dzięki którym można stworzyć zestaw o bardzo różnorodnym spektrum formalności i zróżnicowanej gamie kolorystycznej. Eleganckie monki bez żadnego większego problemu można założyć nie tylko do garnituru, ale również do stylowych chinosów.

W jakich stylizacjach sprawdzą się monki buty?

Jeżeli chodzi o drabinkę formalności, to monki buty stoją tak naprawdę gdzieś pośrodku, dlatego też warto mieć w szafie przynajmniej jedną parę tego niesamowitego obuwia. Monki są najlepszym wyborem dla tych mężczyzn, którzy chcą casualowemu zestawowi dodać nieco formalności. Oryginalne monki charakteryzują się przede wszystkim nietypowym zapięciem na dwie klamry, dzięki którym możemy wyróżnić się z tłumu i zwrócić na siebie uwagę.

Modny zestaw koordynowany

Flanelowe spodnie, granatowa marynarka i eleganckie brązowe monki to wspaniałe połączenie dla młodszych Panów, którzy wybierają się na randkę albo do pracy. Brązowe obuwie idealnie pasować będzie do błękitnej koszuli i granatowego krawata w sportowym stylu. Wybierając swoje wymarzone buty warto zwrócić uwagę nie tylko na ich design, ale również na to, czy są one łatwe w utrzymaniu czystości. Pielęgnacja obuwia jest bardzo ważna przede wszystkim w sezonie jesienno zimowym, dlatego też warto postawić na solidne i wytrzymałe buty.

Stylowa marynarka z chinosami dla każdego

Jak wspomniano powyżej oryginalne monki buty idealnie pasować będą do granatowych marynarek i beżowych chino. Przy takich stylizacjach także najbezpieczniejszym wyborem są brązowe buty, które są idealnym uzupełnieniem całego stroju. Wymieniony nieformalny zestaw jest w chwili obecnej najlepszą alternatywą dla tradycyjnej marynarki z jeansami.