Straps – ozdobne ramiączka do stanika

W ostatnim czasie moda damska bardzo się zmieniła również, jeżeli chodzi o bieliznę. Tym samym wiele kobiet jeszcze za nią nie nadąża i nie zdaje sobie sprawy z tego do czego służą niektóre rzeczy.

Czym są ozdobne ramiączka do stanika?

Kobiety zazwyczaj starały się schować ramiączka od stanika wychodząc z założenia, że nie jest dobrze je pokazywać. Często nawet mówiło się o tym, że to po prostu nie wypada. Na dzień dzisiejszy moda całkowicie się zmieniła. Dzisiaj pokazywanie ramiączek od stanika stało się po prostu całkowicie modne.

ramiączka do stanikaStraps

Dzisiaj ozdobnymi ramiączkami do stanika nazywa się kilka pasków, które są do niego doczepiane, sprawdź je na https://www.gorteks.com.pl/product-pol-1058-Ramiaczka-G-002-TYP-03.html. Przy tym paski te niekoniecznie muszą znajdować się z tyłu stanika. W ostatnich czasach bardzo popularne stało się noszenie ich z przodu tuż nad piersiami. Przy tym nie w przypadku każdej kobiety będzie to dobre rozwiązanie, ponieważ nie wszystkie kobiety lubią aż tak bardzo eksponować biust.

Moda młodzieżowa

Dało się zauważyć, że ramiączka typu straps są przeznaczone raczej dla młodych dziewczyn i kobiet. Zdecydowana większość dojrzałych kobiet nie założyła by czegoś takiego na siebie wychodząc z założenia, że po prostu nie wypada. Jedyną sytuacją, w której byłby one skłonne założyć coś takiego jest oczywiście sytuacja intymna w której widzieć je może tylko ich mężczyzna. Żadna inna, z pewnością, nie wchodziłaby tutaj w grę. A szkoda, bo wygląda to naprawdę dobrze.