Ponadczasowa bluza – jak ją nosić?

Bluzy cieszą się ogromną popularnością na całym świecie, nic dziwnego, ponieważ jest to bardzo wygodny element odzieży. Jak nosić bluzę, żeby wyglądać modnie? Czy można zestawić ją z eleganckimi spodniami albo spódnicą?

Prawie na każdą okazję

Mimo, że większości z nas bluzy kojarzą się ze sportem albo odzieżą domową, to przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby nosić je również na co dzień. Bluzy zestawione w odpowiedni sposób z innymi elementami garderoby prezentują się naprawdę ciekawie i oryginalnie. Wielu projektantów mody proponuje łączenie bluz ze spódnicami, sukienkami, czy eleganckimi spodniami. Niektóre stylizacje są naprawdę zaskakujące, ale ostatecznie wyglądają bardzo elegancko.

Gdzie kupić dobrą jakościowo bluzę?

Obecnie wybór bluz jest ogromny, można znaleźć je praktycznie w każdej sieciówce, aczkolwiek większość z nich pozostawia wiele do życzenia pod względem jakości materiału. Chcąc kupić bluzę dobrą jakościowo, warto szukać w sklepach streetwear albo sklepach sportowych. Obecnie bardzo dużym zainteresowanie cieszą się bluzy stoprocent, takie modele z napisami wyglądają bardzo efektownie, szczególnie w stylizacjach codziennych. Bluza stoprocent jest do kupienia w sklepach online specjalizujących się w sprzedaży odzieży streetwearowej, można szukać jej również stacjonarnie.

 

Pamiętajmy, aby zwracać szczególną uwagę na jakość bawełny, najlepiej, żeby wybrana bluza była wykonana w 100% z naturalnego materiału. Od jakości materiału zależy to, czy bluza będzie służyć nam przez kilka sezonów, czy po kilku praniach się zniszczy i trzeba będzie wymienić ją na nową. Niestety w dzisiejszych czasach jakość odzieży pozostawia wiele do życzenia.