Nausznice – hit sezonu

Nausznice okazały się absolutnym hitem aktualnego sezonu. Ozdobne nakładki na uszy o bardzo ciekawych kształtach oraz motywach zdobywają coraz większe grono użytkowników tej biżuterii. Charakteryzują się przede wszystkim nieszablonowymi wzorami doskonale uzupełniającymi nie tylko wieczorową stylizację.

Ear cuffs – nausznice

Nausznice mogą przybierać bardzo wiele różnych form. Są to często mniej wyszukane kolczyki z domieszką fantazji, na przykład dwuelementowe nausznice z łańcuszkiem. Taki zestaw świetnie pasować będzie do kobiet subtelnych oraz romantycznych, które bardzo cenią sobie dyskretniejszą biżuterię z charakterem. Cienki łańcuszek podkreślać będzie kształt ucha, a kolczyk na sztyfcie idealnie będzie współgrać z częścią, która zdobi górną część małżowiny usznej.

Nausznice jednoczęściowe

Kolejnym typem nausznic to jednoczęściowe wersje, które są podłużne i zdobią całą długość ucha. Przeważnie mają około 5 centymetrów długości i stanowią bardzo mocny akcent – nierzadko same budują całość stylizacji. Taki rodzaj nausznic pasować będzie do kobiet odważniejszych i bardziej przebojowych. Kolczyki kupić można w wielu różnych formach – podłużne, wysadzane kamieniami lub szerokie i pofalowane. Dodatkowo na rynku kupić można nausznice o kształcie liści, kwiatów, skrzydeł lub czaszek. Przeważnie zrobione są one ze srebra i zdobione są cekinami bądź wielokolorowymi łańcuszkami. Bardzo popularne są także nausznice – zwierzęta, przeważnie smoki bądź węże, które w efektowny sposób będą oplatać ucho.

Nausznice to z pewnością ciekawa i stylowa biżuteria przypadająca do gustu wielu kobietom, które stawiają na urozmaicone stylizacje. W przypadku nausznic do noszenia na co dzień warto przyjrzeć się kolekcji Angels & Demons. Znaleźć w niej można srebrne kolczyki, które charakteryzują się starannym wykończeniem oraz lubianymi wzorkami, na przykład w kształcie krzyża czy gwiazdy. Dla kobiet poszukujących bardziej wyrazistych ozdób wyprodukowano nausznice wysadzane cyrkoniami. Duży wybór modeli pozwoli wybrać idealną opcję.