Modne męskie dresy

Dresy męskie już dawno przestały być spodniami, które nosi się głównie na siłownię. Jeszcze do niedawna kojarzono je z niechlujstwem i niewiele osób wyszłoby w nich na ulicę. Obecnie męskie dresy to spodnie nie tylko wygodne, ale i modne.

Jak nosić dresy?

Dres męski oczywiście nie jest ubiorem na każdą okazję. Bardziej specjalne okazje lepiej jest celebrować w czymś nieco bardziej eleganckim. Ale jeśli chodzi o całodzienne bieganie po mieście czy niezobowiązujący wypad do kina – tutaj dres sprawdzi się doskonale.

Jeśli chodzi o połączenie dresów z innymi elementami stylizacji, to wybór jest tutaj naprawdę szeroki. Dobrze zbudowani mężczyźni świetnie będą wyglądać w szerokich dresach z obniżonym krokiem, jeśli zestawią je z obcisłą koszulką. W chłodniejsze dni na taki zestaw można narzucić dżinsową lub skórzaną kurtkę, a nawet ciepły sweter. Modną, miejską stylizację z charakterem można uzyskać poprzez połączenie klasycznych dresów z tzw. workerami – ciężkimi, masywnymi butami.

Modne dresy męskie

Jeszcze do niedawna dres był ubraniem ściśle sportowym. Obecnie spotkać go można zarówno na pierwszych stronach magazynów modowych, jak i na wybiegach najlepszych projektantów.

Sekret tkwi w tym, żeby wybierając męskie dresy, nie iść na łatwiznę. Sama koszulka i dresowe spodnie nie wystarczą, by osiągnąć odpowiedni efekt. Połączenie odpowiednich materiałów, kolorów i faktur sprawi, że zwykły dres stanie się modnym, męskim ubraniem. Dodatkową zaletą takiego zestawu jest oczywiście jego wygoda.