Magia turkusu

Turkus już od stuleci uważany jest za kamień magiczny. Wspiera kreatywne myślenie, wzmacnia koncentrację, pobudza do refleksji. Chroni właściciela przed negatywną energią, a do tego po prostu pięknie wygląda, przyciąga uwagę. Sprawia, że kobieta w biżuterii z turkusami wygląda elegancko i świeżo. Jak nosić turkusy, by wyglądać gustownie?

Uniwersalna biżuteria


Biżuteria z turkusem jest uniwersalna, można powiedzieć, że pasuje do kobiet o każdym typie urody. Wyjątkowo pięknie prezentują się kolczyki z turkusem u kobiet z zielonymi oraz niebieskimi oczami. Dzięki swojemu lazurowemu kolorowi w naturalny sposób podkreślają urodę niebieskookich kobiet, które wyglądają świeżo i korzystnie.

Jak nosić turkusy?


Turkusowe korale wyglądają bardzo ciekawie, gdy obok siebie nałożymy kilka sznurów, które podkreślą ich mocny, energetyczny kolor. Jednak nie każda kobieta dobrze czuje się w dużych kompletach biżuterii.

Dla kobiet, które wolą biżuterię delikatną i subtelną idealną propozycją jest turkusowa zawieszka na końcu naszyjnika. Kolczyki z turkusem świetnie komponują się zarówno ze złotą, jak i srebrną oprawą.

Okazałe komplety biżuterii z turkusem sprawdzą się do stylizacji na specjalne okazje. Delikatny komplet można swobodnie nosić na co dzień, do pracy.

Kolczyki z turkusem na tej stronie