Jak optycznie wyszczuplić naszą sylwetkę?

Niewiele kobiet jest zadowolonych w 100% ze swojego ciała. Na szczęście dzięki kilku prostym sztuczkom możemy sprytnie ukryć mankamenty naszej sylwetki i uwydatnić, to co jest w nas najładniejsze.

Wyszczuplanie w mgnieniu oka

Czy da się schudnąć bez ćwiczeń i żadnej diety? Niestety nie. Na szczęście dzięki wysokim obcasom możemy szybko się wyszczuplić. Każdy dodatkowy centymetr obcasa sprawi, że będziemy wyglądać na szczuplejsze. Pamiętajmy żeby dobrać tęgość obcasa do naszej sylwetki. Panie noszące większe rozmiary powinny zdecydowanie unikać butów na filigranowych szpilkach. Zdecydowanie lepiej sprawdzą się buty na solidnym słupku bądź koturnach. Jeżeli chcemy wzmocnić ten efekt możemy wybrać rajstopy bądź spodnie w kolorze naszych butów. Dzięki takiemu zabiegowi optycznie wydłużymy nasze nogi.

Duże rozmiary biustonoszy czyli jak uwydatnić kobiece atuty

Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy, jak ważnym elementem naszej garderoby jest dobrze dobrany biustonosz. Podnosi on nasze piersi, sprawia, że są one ładnie wyeksponowane, ale nie tylko. Stanik pomaga odciążyć nasz kręgosłup, jest to szczególnie istotne jeśli możemy pochwalić się obfitym biustem, który jest podatny na działanie grawitacji.

A dobrze uniesione piersi pomagają uwydatnić wcięcie w talii. Dzięki temu nasza sylwetka nabiera kobiecych kształtów, poprawiają się nasze proporcje. A my niemal z automatu wyglądamy na szczuplejsze niż w rzeczywistości.

Jeżeli szukasz biustonoszy w dużych rozmiarach sprawdź: https://www.gorteks.com.pl/pol_m_Biustonosze-100.html