Jak dopasować kolczyki do kształtu twarzy?

Bardzo dobry wygląd jest szczególnie istotny dla każdej kobiety. Wspomagać go może odpowiedni dobór biżuterii, wśród której można wymienić takie produkty jak kolczyki z cyrkoniami.

Gładkie kolczyki

Biżuteria taka jak kolczyki powinna być przede wszystkim w odpowiedni sposób dopasowana do kształtu twarzy. Dzięki temu cały wygląd kobiety będzie się bardzo dobrze prezentował i również będzie w bardzo dobry sposób komponowany. Wiele kobiet posiada twarz o kształcie trójkąta, do której warto wybrać pasujące kolczyki. Mogą to być z powodzeniem wyroby takie jak złote kolczyki 585, które będą stosunkowo gładkie. Dzięki temu bez wątpienia będą dobrze wyglądały u każdej kobiety z trójkątnym kształtem twarzy. Biżuteria o opływowym kształcie w fantastyczny sposób będzie łagodzić rysy twarzy, co jest doskonałym rozwiązaniem.

Kolczyki koła

Bardzo popularne są także złote kolczyki wiszące w kształcie kół. Dobrze się one prezentują w szczególności w przypadku twarzy o kształcie kwadratu, ponieważ w idealny sposób z nią kontrastują. Natomiast osoby, które mają kwadratową twarz, nie powinny wybierać kolczyków w kształcie innych figur geometrycznych, wśród których można wymienić na przykład trójkąty czy kwadraty. Kolczyki koła powinny być mocne i grube, aby w odpowiedni sposób mogły się prezentować przy tym typie twarzy. Kolczyki mogą być wyposażone w dodatek różnego rodzaju kamieni szlachetnych, takich jak na przykład szafiry, rubiny, topazy czy też diamenty. Bez wątpienia będzie to podkreślało atrakcyjność tego rodzaju biżuterii.

złote kolczyki wiszące