Hit sezonu – pierścionek z czarnym oczkiem do czego pasuje?
W ostatnim czasie prawdziwą furorę robi biżuteria w kolorze czarnym. Kolczyki, naszyjniki i inne błyskotki z czarnymi elementami sprawiają wrażenie eleganckich. Co więcej, pasują niemal do wszystkiego – niezależnie od stylu, koloru czy fasonu.
Modny pierścionek na palcu
Czy ładny, modny pierścionek na palcu wypielęgnowanej dłoni nie robi dobrego wrażenia? Oczywiście, że robi! Najlepiej postawić na pierścionek uniwersalny – taki, który będzie pasował do każdego rodzaju stylizacji. Może to być gustowny pierścionek z czarnym oczkiem – dużym, średnim lub całkiem malutkim; w ofertach producentów można znaleźć wszystkie rodzaje pierścionków tego typu.
Czarne oczko do małej czarnej
Stylowy pierścionek z czarnym oczkiem z pewnością doskonale wkomponuje się w stylizację opierającą się na „małej czarnej”. Elegancka, dopasowana do ciała, czarna sukienka idealnie nadaje się zarówno jako strój na przyjęcie służbowe, kameralne spotkanie w gronie rodzinnym, jak również jako kreacja na bal sylwestrowy. Dlaczego więc nie zainwestować w komplet czarnej biżuterii (w tym pierścionek z oczkiem w kolorze czerni), która doda elegancji całości tej uniwersalnej stylizacji?
Czerń i biel na ślubie
Modne w ostatnich czasach stało się połączenie czerni i bieli. Choć prezentuje się z pewnością gustownie, czasem wzbudza niemałe kontrowersje; na przykład, gdy panna młoda, odziana w śnieżnobiałą suknię, ukaże się gościom z biżuterią w kolorze czerni. Do niedawna sądzono, że czerń na ślubie przynosi pecha i powinno się jej unikać. Dziś już na szczęście ludzie rzadziej wierzą w zabobony, więc dodatki w czarnej barwie u nowo poślubionej kobiety nie wzbudzają już tak dużego niesmaku.
Srebro, złoto czy tombak?
W sklepach jubilerskich można znaleźć mnóstwo pierścionków z czarnymi oczkami. Te wykonane ze złota są drogie – i wciąż drożeją przez rosnące ceny tego drogocennego kruszcu. Tańsze odpowiedniki, wykonane ze srebra, można nabyć już od 50 zł. Najmniej kosztowne są pierścionki wykonane z tombaku, czyli materiału, który wiernie imituje złoto.