Damskie botki

Damskie buty szpilki chyba nigdy nie wyjdą z mody. Dodają paniom nie tylko dodatkowych centymetrów, ale i dużą dozę pewności siebie. Obecnie modne botki na szpilce pasują na każdą porę roku. Z pewnością niejedna kobieca szafa skrywa w sobie przynajmniej jedną taką parę. Na jakie zatem warto zwrócić uwagę i w które zainwestować nawet większą kwotę? Czy warto?

Ponadczasowa elegancja


Wybierając klasyczne botki szpilki w kolorze czerni albo brązu mamy pewność, że nie porzucimy ich po jednym czy dwóch sezonach. Gładka skóra bez nadmiaru ozdób na pewno będzie nam długo służyła. Będą doskonale wyglądały zarówno do spódniczek mini jak i ołówkowych. Możemy nosić je także do spodni. Bez względu na mijający czas i nową modę, klasyczna elegancja obowiązuje również wśród botków, a szpilki są ich niekwestionowanym liderem.

Nieco kolorystyki i szaleństwa


Chyba każda kobieta posiada takie szpilki, w których może nieco zaszaleć. Botki w ognistym kolorze albo prezentujące jakiś wyjątkowy styl mogą ożywić niejedną stonowaną stylizację i nadać jej nieco przysłowiowego pazura. Jeżeli jeszcze nie posiadamy takich botków na szpilce, jak najszybciej nadróbmy ten brak. Bez nabywania nowych ubrań okaże się, że wyglądamy jakoś inaczej, gdy tylko założymy czerwone botki na szpilce. Ta część damskiej garderoby może zdziałać cuda nie tylko z naszym wyglądem, ale również z samopoczuciem. Warto mieć to na uwadze.