Bielizna wyszczuplająca do zadań specjalnych

Nienaganny wygląd podczas wielkich wyjść jest tym, do czego dąży każda kobieta. Jakiekolwiek niedogodności pojawiające się w drodze przygotowań, potrafią skutecznie odebrać pewność siebie i zepsuć długo wyczekiwany wieczór. Tym bardziej, jeśli dotyczą własnego ciała, a zakupiona sukienka nie leży tak, jak powinna.  Dodatkowe fałdki na brzuchu nie stanowią problemu, ponieważ w prosty, a co więcej szybki sposób można je skorygować. I choć brzmi to nierealistycznie, bo czy możliwe jest osiągnięcie wymarzonej sylwetki w ciągu kilku minut?, to odpowiedź jest krótka i jednoznaczna: zdecydowanie!

Dla kogo jest bielizna wyszczuplająca?

Nazewnictwo takiej bielizny oraz ogólnie panujące przekonania sugerują, że została stworzona dla kobiet o pełniejszych kształtach. Jest to oczywiście zgodne z prawdą, ale na tym jej przeznaczenie się nie kończy, ponieważ bielizna wyszczuplająca posiada wiele funkcji i nadaje się do noszenia przez panie o dowolnym typie sylwetki oraz wadze. Bielizna, dzięki swoim właściwościom spełnia zróżnicowane potrzeby kobiet, poprawiając wygląd sylwetki, co polepsza samoocenę i pozwala poczuć się wyjątkowo w ważnym dniu.  Noszona pod obcisłe ubrania potrafi wymodelować sylwetkę i podkreślić wszelkie jej atuty, a zabieg ten stosowany jest nawet przez szczupłe panie, które pozornie nie potrzebują dodatkowych wspomagaczy. 

Rodzaje bielizny wyszczuplającej i jej przeznaczenie 

  • halki: występują w formie dopasowanej sukienki na ramiączkach, dostępne są w wariancie przykrywającym biust lub odcinające się tuż pod nim. Odpowiadają za pełne modelowanie sylwetki i polecane są szczególnie do noszenia pod obcisłymi ubraniami. 
  • body: podobnie jak halki działa modelująco na całą sylwetkę, a ponadto w zależności od modelu uwydatnia lub unosi piersi. 
  • figi lub stringi z wysokim stanem: skupiają się na niwelowaniu niedoskonałości w obrębie bioder oraz brzucha, a przy tym wysmuklają talię, dążąc do uzyskania figury klepsydry.
Mitex Ama figi modelujące

Dlaczego warto nosić bieliznę wyszczuplającą?

Odpowiednio dobrana do noszonego rozmiaru bielizna wyszczuplająca w krótkim czasie zapewnia otrzymanie imponujących efektów. Elastyczny materiał, z którego jest wykonana, dopasowuje się do ciała i tworzy efekt drugiej skóry, a przy tym nie krępuje ruchów i jest wygodny w użytkowaniu. Zadaniem bielizny wyszczuplającej jest „zebranie ciała”,  w miejscach, które obejmuje, co powoduje zatuszowanie niedoskonałości, pozbycie się wystających boczków lub fałdek oraz wygładzenie tej strefy, dzięki czemu założone ubranie korzystniej się prezentuje. Należy jednak pamiętać, że z jej udziałem nie jest możliwe w sposób magiczny uzyskanie figury o 2 rozmiary mniejszej. Celem bielizny wyszczuplającej jest wyłącznie drobna korekta mankamentów ciała.

Zaletą bielizny wyszczuplającej jest także jej motywujący wpływ. Mianowicie ze względu na wizualizację pożądanej sylwetki uzyskanej podczas noszenia owej bielizny, zwiększona zostaje chęć do pracy nad sylwetką i jej niedociągnięciami, aby uzyskać analogiczny efekt bez potrzeby zakładania tego typu dodatków.